Kinnisvara - Digikapital
Krüptoraha on jahutanud huvi kinnisvarainvesteeringute vastu
Kategooria: Kinnisvara,Uudised Autor: Digikapital Kuupäev: 5 aastat ago Kommentaare: 0

Kinnisvaraturu ülekuumenemise ohust on tänaseks räägitud juba mitu aastat. Ometi nagu juhtunud pole suurt midagi. Kas see mulje võib aga petlik olla?

Kinnisvaraturg on arenenud oma loomulikku rada pidi, inimesed on muutunud jõukamaks ja soovivad parandada oma elamistingimusi. Suund on olnud aastaid kasvule, nimekirja selle põhjustest saab piisavalt pika, alates kehvavõitu elamufondi seisundist kuni palgakasvu ja soodsa intressimäärani välja, kirjutab Domus Kinnisvara juhatuse liige Raul Reino.

Kui kogu turgu võrrelda mänguliselt näiteks õhupalliga, siis on see püsinud stabiilselt õhku täis, vaikselt kerkinud ülespoole, kuid plahvatust pole vähemalt seni veel olnud. Niiöelda nõelaga torkijaid on olnud, aga seni edutult.

Üks juurpõhjus on asjaolu, millest seni on vähe räägitud, et…

Loe edasi Postimehest…


Kõik 50 Bitcoini-korterit Dubais on ära müüdud
Kategooria: Bitcoin,Dubai,Kinnisvara,Krüptoraha,Uudised Autor: Keith Kuupäev: 5 aastat ago Kommentaare: 0

Aluspesuäriga tegelev magnaat  Michelle Mone ja tema elukaaslane Doug Barrowman on Bitcoinide eest ära müünud 50 oma 1300st Dubais asuvast korterist. Luksuslike Bitcoini-korterite hind varieerub vahemikus 15-45 Bitcoini.

Bitcoin on muutumas elujõuliseks, kuna turg ja suured mängijad on hakanud seda aktsepteerima maksevahendina. Kanada KFCst kuni kinnisvarani Dubais on Bitcoini palavik globaalselt levimas.

Jätka lugemist →