Küberturvalisuse ettevõtet Guardtime asub juhtima Ain Aaviksoo
dets. 11, 2018 @ 12:44

Varem Sotsiaalministeeriumi e-teenuste arengu ja innovatsiooni asekantsleri ametit pidanud ja viimase kahe kuu jooksul rahvusvahelises küberturvalisuse ettevõttes Guardtime’i mediitsiinivaldkonna juhi ametikohal olnud Ain Aaviksoo asub juhtima kogu ettevõtte Eesti haru.

Guardtime Eesti tegevjuhina hakkab Aaviksoo vastutama ettevõtte Eesti meeskonna juhtimise ning edasiste arenguvõimaluste eest. “Minu jaoks on suur au asuda uude strateegilisesse ametisse – seda nii Eesti kui ka rahvusvahelise maastiku küberturvalisuse mõttes, arvestades Guardtime Eesti meeskonna koostööd erinevate globaalsete partneritega,” rääkis Aaviksoo, kelle sõnul pakub Guardtime juba täna enda poolt arendatud blockchain-tehnoloogial põhinevaid lahendusi lisaks erinevate riikide erasektorile nii Eesti kui ka Hiina, Hollandi ja Tai riigisektorile.

Guardtime Eesti senine tegevjuht Martin Ruubel keskendub kontserni tegevustele, kuid jääb toetama Eesti peakontorit. “Koos Guardtime äri laienemisega mitmetesse uutesse sektoritesse on sealne tegevus nõudnud meilt rohket tähelepanu ning ümberkorraldusi kontserni struktuuris. Seda enam on äärmiselt oluline, et meie Eesti meeskond ja siin loodavad küberturvalisuse lahendused jätkuvalt edasi areneksid ning et meie…

Loe edasi AM.ee portaalist…

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.