Kõik 50 Bitcoini-korterit Dubais on ära müüdud
veebr. 16, 2018 @ 11:35

Aluspesuäriga tegelev magnaat  Michelle Mone ja tema elukaaslane Doug Barrowman on Bitcoinide eest ära müünud 50 oma 1300st Dubais asuvast korterist. Luksuslike Bitcoini-korterite hind varieerub vahemikus 15-45 Bitcoini.

Bitcoin on muutumas elujõuliseks, kuna turg ja suured mängijad on hakanud seda aktsepteerima maksevahendina. Kanada KFCst kuni kinnisvarani Dubais on Bitcoini palavik globaalselt levimas.

Esimesed Bitcoini-korterid

Michelle Mone ja Doug Barrowman

Ühendkuningriikidest pärit miljardäridest ettevõtjad on ära müünud kõik müügile pandud 50 luksuskorterit. Korterid asuvad Dubai Science Park’i ärilinnakus ning valmivad aastaks 2020.

„ Me eraldasime müügiks 50 1500st arendusest. Kõik need on ära müüdud. Mõned inimesed ostsid ühe või kaks korterit, üks inimene ostis kümme.“ – Barrowman

Need on alles esimene partii kortereid, mis on ära müüdud. Ostjad on elevil võimalusest osta Bitcoinide eest korter ning Barrowmani sõnul saavad nad ikka veel palju päringuid.

„ Me saame ikka veel palju järelepäringuid,“ seletas Barrowman. „ Me ei ole veel teist partiid müügile pannud. Eriti kuna Bitcoini hind oli laes. Ma arvan, et paljud inimesed müüsid oma Bitcoinid maha jõulude perioodil. – Barrowman.

Paarike pakub ka lisateenuseid nagu näiteks korteri sisekujundus, mille eest tuleb samuti tasuda Bitcoinides. Siiski need krüptorahas sooritatud maksed konverteeritakse koheselt U.S. dollariteks läbi Bitstampi, minimaliseerimaks krüptorahade volatiilse loomuse efekte.

Bitcoini-korter

Mis edasi?

Ettevõtjatest paari tegevus ei ole piiratud ainult krüptorahadega. Nad on loonud oma enda investeerimisplatvormi, Equi, mis põhineb plokiahela tehnoloogial. Barrowman on lisaks miljardärile kahtlemata ka krüptoraha entusiast, kes usub harmoonia loomisse virtuaalse ja reaalse maailma raha vahel.

„Mulle meeldib näha, kuidas krüptoruumi kasutatakse reaalse vara ostmiseks.“

„Samas vaimus tegutseme ka Equi’s. See ületab piire krüptoruumist füüsilisse ja reaalsesse maailma.“ – Barrowman

Equi investeerimisplatvorm

Artikkel refereeritud 16.02.18 seisuga veebilehelt http://cryptocoin123.com/ 

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.