Heategevusasutused on koroonaviiruse vastu võitlemisel võtnud kasutusele Bitcoini
apr. 7, 2020 @ 12:15

Lisaks sellele annetavad mõned plokiahela- ja krüptotehnoloogiaga seotud firmad haiglatele kõike vajalikku, mida pandeemia vastu võitlemisel kasutatakse. Paljud neist on loonud oma heategevusalgatused, mille eesmärgiks on aidata koroonaviirusesse nakatunuid. Heategevusorganisatsioonid on ka hakanud mõistma, et krüptorahade kasutamine alandab märkimisväärselt nende teenustasusid.

Itaalia Punane Rist hakkas Bitcoini vastu võtma juba 12. märtsist. Nende eesmärgiks oli kasutada krüptovaluutades kogutud annetusi meditsiinipunktide avamiseks. See projekt oli väga edukas, sest soovitud raha saadi kokku juba kampaania kolmandal päeval.

Veeprojekt (The Water Project) on kriisiajal tegelenud Aafrikas toimivate veepunktide ehitamisega. Lisaks sellele on nad kohalikele õpetanud käte pesemist ning vee tervislikku hoiustamist ja kasutamist. Sellised projektid on viiruspuhanguga toime tulekuks üliolulised. Veeprojekt on samuti hakanud vastu võtma krüptovaluutades tehtud annetusi.

Binance, üks suurimad krüptovahetusplatvorme, avalikustas hiljuti Binance Heategevusfondi ehk Binance Charity Foundationi. Siiani on nad annetuste abil kogunud üle 1 miljoni dollari ning kavatsevad kampaania…

Loe edasi Ärilehest…

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.