Edward Snowden tunneb, et nüüd on aeg Bitcoini osta
märts 15, 2020 @ 22:45

Snowden, kes sai kuulsaks, kui avalikustas salajased dokumendid Ameerika ja Ühendkuningriikide ebaseadusliku jälitustegevuse kohta, ütles 13. märtsil Twitteri vahendusel, et see on esimene kord üle pika aja, kus ta kaalub päriselt Bitcoini ostmist. Tema sõnul oli toimunud langus tingitud liigsest paanikast ning ei oma sügavamat põhjendust.

Snowdeni kommentaarid tulid vahetult pärast seda, kui Bitcoini turuhind langes järsult 3782 dollari peale, mis on peaaegu aasta madalaim hind. See langus oli põhjustatud ülemaailmsest paanikast, mis järgnes sellele, kui USA president Donald Trump avalikustas seoses koroonaviirusega uued karmid reisipiirangud. Päev varem toimus Dow ja FTSE indeksite suurim langus alates 1987. aastast ning USA otsustas kahjude korvamiseks printida ja ringlusesse lasta 1,5 miljardit dollarit uut raha. Samal ajal võistlevad Saudi Araabia ja Venemaa naftahindade pärast ning ka see turg on languses.

Mõned eksperdid arvavad, et Bitcoin jätkab langemist ning ilmselt jõuab varsti oma kahe aasta madalaimasse punkti, kuid Snowden on optimistlik. Tema arvates on…

Loe edasi Ärilehest…

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.