Bitcoini väärtus taas tõusuteel! Mida arvavad eksperdid?
märts 23, 2020 @ 22:29

Aktsiaturg on jätkuvalt languses ning USA futuurid langesid päeval kolme minutiga rohkem kui 5%, mis sundis nende süsteemi end automaatselt välja lülitama. Ameerika Föderaalreserv prindib täisvõimsusel raha juurde, et “elavdada kriisijärgset majandust”. On selge, et viimastel nädalatel juhtunu mõjutab kogu maailma.

Hetkel on vara kindlalt väita, kuidas kriis krüptovaluuta hinda pikemas perspektiivis mõjutab, kuid analüütikud on juba optimistlikud. Statistik Willy Woo ütles, et Bitcoini hind on juba aktsiaturu omast lahku minemas. 2008. aasta majanduskriisis juhtus täpselt sama kullaga. Kulla hind langes algul kahe kuu jooksul 24% ning siis hakkas kiirelt tõusma, sest investorid otsisid turvalist kohta, kuhu oma raha suunata. Woo arvab, et sel korral hakkavad tõusma nii Bitcoin kui kuld, kuid lisas, et kindlalt saab seda öelda alles veel ühe nädala möödudes.

Changpeng Zhao, krüptovahetusplatvormi Binance tegevjuht, ütles, et koroonaviirus ei ole praeguse kriisi põhjustaja. Tema sõnul viitab praegu toimuv sellele, et maailma majandus on liiga kergelt mõjutatav. Investorid…

Loe edasi Ärilehest…

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.