Artiklid
Värsked uudised krüptoraha Telegrami chatis
Kategooria: Digikapitali uudised,Krüptoraha Autor: Maksim Kuupäev: 9 kuud tagasi Kommentaare: 0

Selleks, et kokku koondada inimesi ja vahetada kiiresti ning mugavalt reaalajas uudiseid, soovitusi ja muud informatsiooni, tegime Telegrami chat’i, millega saab liituda siin. Telegrami puhul on tegemist krüptoraha maailmas väga sagedalt kasutatava infokanalina, mida kasutavad näiteks kõik ICO tegijad ning krüptorahakogukonnad. Sealne informatsioon liigub kõige kiiremini, on saadaval nii mobiilis kui arvutis, ning omab kerget ülevaadet hetkeolukorra kohta krüprotraha maastikul.

Vestlus on reaalajas nähtav ka digikapital.ee lehel ning registreeritud kasutajad saavad lisaks Telegramile ka otse meie kodulehel suhelda, avades chat’i lehe küljeribal või parempoolses alumises nurgas:

Meie eesmärk on kokku koguda kõik asjahuvilised, et jagada omavahel ostusoovitusi, põnevaid projekte ning analüüse. Selleks, et sellest kõigest operatiivselt osa saada ja ise kaasa rääkida, liitu meie Telegram chatiga siin – https://t.me/digikapital või registreeri digikapital.ee kasutajaks.

Digikapitali meeskond


Hoiatus: Eesti on krüptovarade osas liiga lahke
Kategooria: Uudised Autor: Digikapital Kuupäev: 1 kuu tagasi Kommentaare: 0

Eesti riigi poolt krüptovarade jaoks välja antud 900 litsentsi ja tegevusluba võib lõppeda löögiga e-Eesti tugeva maine pihta, ütles krüptovarade kauplemiskeskkonda arendava CoinMetro juht Kevin Murcko.

“On igati arusaadav, et innovaatiline e-keskkond tõmbab Eestisse pidevalt uut ettevõtlust ja seda aina rohkem ka krüptotööstuses. Aga 900 välja antud litsentsi suurusjärk on muutunud igal juhul üsna murettekitavaks ning võib lõppeda löögiga e-Eesti tugeva maine pihta,” märkis Murcko.

Tänased Eesti krüptoettevõtteid reguleerivad seadused on tema sõnul liiga leebed ning kujutavad endast reaalset ohtu, et ettevõtted võivad neid kasvava krüptobuumi valguses kurjalt ära kasutada.

Tallinnas korraldatud CoinMetro krüptoseminaril otsiti vastust küsimusele, mida täpsemalt ette võtta ja kuidas tagada, et Tallinnast saaks turvaline, kuid atraktiivne krüptopealinn terves maailmas. Osalesid ligi poolsada krüptohuvilist koos valdkonna ekspertidega.

Soraineni advokaadibüroo partner Reimo Hammerberg võrdles…

Loe edasi ITuudised.ee portaalist…


Advokaat: Eesti krüptoäride regulatsioon on nagu turvakontroll ööklubi uksel
Kategooria: Uudised Autor: Digikapital Kuupäev: 1 kuu tagasi Kommentaare: 0

Soraineni advokaadibüroo partner Reimo Hammerberg võrdles Eesti tänaseid krüptomaastiku regulatsioone ööklubiga, kuhu sisenemisel kontrollitakse dokumente, kuid kus edasine tegevus on vaba, sealhulgas kontroll selle üle, kas ja kellele tohib müüa alkoholi või et ei toimuks kaklusi.

«Täna kontrollitakse põhjalikult kas litsentside ja tegevuslubade taotlejatel on puhas taust. Kuid puuduvad nii nõuded kui kontroll selle osas, mida Eesti litsentsidega krüptoettevõtted tegelikult teha tohivad ja kui ausalt toimetavad,» selgitas ta CoinMetro krüptoseminaril, mis otsis vastust küsimusele, kuidas teha Tallinnast atraktiivne, kuid turvaline maailma krüptopealinn.

Oma mõtteid jagasid välkseminaril lisaks Hammerbergile ka valdkonna eksperdid…

Loe edasi Postimehest…


Bitcoin kraabib 14 kuu sügavaimat põhja
Kategooria: Uudised Autor: Digikapital Kuupäev: 1 kuu tagasi Kommentaare: 0

Maailma tuntuima krüptoraha bitcoini hind kukkus viimase 14 kuu odavaimale tasemele.

Bitcoini hind on madalal olnud terve aasta jooksul, kuid tõsisem langus hakkas pihta novembri keskpaigas. Selle ajaga on krüptomünt kaotanud peaaegu poole oma väärtusest.

Viimane langus tabas bitcoini täna, mil USA väärtpaberite- ja börsikomisjon (SEC) teatas, et nad lükkavad taas edasi otsust, kas lubada finantstehnoloogiafirmade SolidXi ja Van Ecki bitcoinidega kauplevaid fonde USA börsile. Tuntuima krüptoraha hind varises negatiivse uudise peale 8,2 protsenti, langedes 3400 dollarile, kirjutab Bloomberg.

Nagu tavaks on saanud, kisub bitcoin kaasa ka teised suuremad krüptorahad. Ethereum, litecoin ja bitcoin cash langesid kõik umbes kümnendiku võrra. Analüütikud on toonud viletsate aegade…

Loe edasi Postimehest…


Tallinna lennujaama tuleb krüptovärav
Kategooria: Uudised Autor: Digikapital Kuupäev: 2 kuud tagasi Kommentaare: 0

Tallinna lennujaamas algasid sel nädalal värava number 5 ümberehitustööd, mille tulemusel muutub see juba 1. Detsembril ameeriklase Kevin Alexander Murcko asutatud krüptorahaettevõtte CoinMetro reklaaminurgaks.

CoinMetro on käesoleva aasta veebruaris Tallinnas Fahle majja registreeritud 15 töötajaga ettevõte, millal  lisaks mõnikümmend arendajat mujal maailmas. Varem on see tähelepanu äratanud krüptoraha teemaliste tänavareklaamidega, mille plakatid vägagi sarnased Eesti erakondade omaga.

Murcko sõnul otsustas ta tuua CoinMetro tegevuse ja peakontori just Eestisse, kuna «Eesti tugev e-riigi kompetents ja ettevõtjasõbralik keskkond on kogu maailma mastaabis väga atraktiivsed».

Murcko tõi välja, et kuigi turud hetkel liiguvad, on selle taga peamiselt varade järjepidev juurdetekkimine. «Spekuleerimine toimub eeskätt ikkagi krüptovarade hinna, mitte…

Loe edasi Postimehest…


1 2 3 58
Tööribale