Artiklid
Värsked uudised krüptoraha Telegrami chatis
Kategooria: Digikapitali uudised,Krüptoraha Autor: Maksim Kuupäev: 1 aasta tagasi Kommentaare: 0

Selleks, et kokku koondada inimesi ja vahetada kiiresti ning mugavalt reaalajas uudiseid, soovitusi ja muud informatsiooni, tegime Telegrami chat’i, millega saab liituda siin. Telegrami puhul on tegemist krüptoraha maailmas väga sagedalt kasutatava infokanalina, mida kasutavad näiteks kõik ICO tegijad ning krüptorahakogukonnad. Sealne informatsioon liigub kõige kiiremini, on saadaval nii mobiilis kui arvutis, ning omab kerget ülevaadet hetkeolukorra kohta krüprotraha maastikul.

Vestlus on reaalajas nähtav ka digikapital.ee lehel ning registreeritud kasutajad saavad lisaks Telegramile ka otse meie kodulehel suhelda, avades chat’i lehe küljeribal või parempoolses alumises nurgas:

Meie eesmärk on kokku koguda kõik asjahuvilised, et jagada omavahel ostusoovitusi, põnevaid projekte ning analüüse. Selleks, et sellest kõigest operatiivselt osa saada ja ise kaasa rääkida, liitu meie Telegram chatiga siin – https://t.me/digikapital või registreeri digikapital.ee kasutajaks.

Digikapitali meeskond


Facebooki krüptoreklaamid on taas lubatud
Kategooria: Uudised Autor: Digikapital Kuupäev: 3 päeva tagasi Kommentaare: 0

2017. aastal, kui krüptosektorisse voolas raha, suurenesid ka pettused. ICOd koos kokku klopsitud WordPressi veebisaitite ja kontrollimatute ning tihti võltsitud meekonnaliikmetega, võisid koguda sadu miljoneid pahaaimamatutelt investoritelt.
Need petuskeemid olid kasumlikud. Seda lausa nii palju, et paljud nendest ettevõtetest olid valmis maksma lisatasu reklaamide eest platvormidel, mis võiksid juurde meelitada uusi ohvreid. Facebook oli üks nendest paljutahetud platvormidest.

Selleks, et võidelda platvormil tekkinud kahtlaste reklaamide järsu tõusuga, teatas Facebook 2018. aasta jaanuaris, vahetult pärast turu kõrgseisu, uue poliitika, mis keelas täielikult ära krüptovaluuta reklaamid, öeldes, et need reklaamid on sageli eksitavad või petlikud.
Facebook ei olnud ainus ettevõte, mis krüptoreklaamide vastu võitles. Google keelas krüptovaluutade reklaamid 2018. aasta märtsis, paar kuud pärast Facebooki otsust. 2018. aasta juunis kohendas Facebook oma poliitikat, et lubada krüptoga seotud reklaame eelnevalt valitud ja kinnitatud reklaamijatelt. Need , kes soovisid saada eelnevat heakskiitu, pidid esitama litsentsi ja muu teabe, mis tõendaksid reklaamija õiguspärasust….

Loe edasi Ärilehest…


Bitcoini hind kukkus järsult, kuid viskleb nüüd päeva põhjast kõrgemal
Kategooria: Uudised Autor: Digikapital Kuupäev: 4 päeva tagasi Kommentaare: 0

Täna kukkus eelnevate päevade suure tõusu järel järsult krüptoraha bitcoini hind.Hiljutiselt kümne kuu tipptasemelt taandus virtuaalvääringu hind päevaga korraks enam kui viiendiku võrra, kirjutab Reuters.

Bitstampi kauplemiskeskkonnas maksis bitcoin madalaimal tasemel isegi 6178 dollarit, mis tegi päevaseks langusprotsendiks 21,6 protsenti. Päeva peale hind kosus 7266 dollarile, mis kärpis languse 7,8 protsendini.

Loe edasi Ärilehest


Krüptokaevurid on kriisist hellaks tehtud
Kategooria: Uudised Autor: Digikapital Kuupäev: 5 päeva tagasi Kommentaare: 0

Krüptorahade karuturg viis paljud kaevandajad pankrotti, teised panid aga masinad seisma ja paremat aega ootama. Nüüd, võimaliku uue pullituru alguses, ollakse ettevaatlikud.

Pea kaks aasta tagasi näitas ehitusriistade rendifirma Cramo Estonia juht Ivar Valdmaa Eesti Ekspressile oma Mustamäel asuvat krüptokaevandust. “Kümnete meetrite viisi metallist riiuleid, millel urisevad sajad võrku ühendatud arvutid, tehes ööpäev läbi krüptoraha nimega ether,” kirjeldas leht. Siis oli Valdmaa ambitsioonikas ja rääkis plaanist kaevandus ehk mõne elektrijaama lähedale kolida, kus elekter on odavam.

Loe edasi Äripäevast


20-aastane bitcoini hai: kes kümne aastaga ei saa miljardäriks, peab vaid iseennast süüdistama
Kategooria: Uudised Autor: Digikapital Kuupäev: 5 päeva tagasi Kommentaare: 0

20-aastane Erik Finman käis välja ka loomult krüptoraha optimistide seas oimetuks võtva prognoosi. Finman rääkis MarketWatchile antud intervjuus, et bitcoin on nagu võitev lotopilet. Sellesse peaks investeerima ja hoidma järgmised kümme aastat. Juba jaanuaris ütles mees Business Insiderile, et kindlasti tekitab bitcoin aja jooksul miljonäre.

„Ma olin varem liiga väheoptimistlik,“ märkis investor, kes olevat bitcoini investeerides juba hilises teismelise eas miljonär. „Ütlen praegu, et kui sa ei ole kümne aasta pärast miljardär, siis on see ainult sinu enda süü.“

Ta jättis kooli pooleli, et tegeleda ettevõtlusega. Ta olevat juba 19. aastaseks saades miljonär. Siis kolis New Yorki ja omab umbes 450 bitcoini, mis tänaste hindade juures maksavad kusagil 3,6 miljoni dollari kandis.

Finman märkis, et vaadake interneti 1990ndate lõpul ja 2000ndatel. Bitcoin ja plokiahel on praegu samas kohas. Ta usub, et sellesse tööstusharusse investeering on nagu varajane investeering Amazon.comi, mis hakkas lihtsalt internetis raamatuid müüma ja maksab nüüd 912 miljardit dollarit.


1 2 3 75