Artiklid
Värsked uudised krüptoraha Telegrami chatis
Kategooria: Digikapitali uudised,Krüptoraha Autor: Maksim Kuupäev: 11 kuud tagasi Kommentaare: 0

Selleks, et kokku koondada inimesi ja vahetada kiiresti ning mugavalt reaalajas uudiseid, soovitusi ja muud informatsiooni, tegime Telegrami chat’i, millega saab liituda siin. Telegrami puhul on tegemist krüptoraha maailmas väga sagedalt kasutatava infokanalina, mida kasutavad näiteks kõik ICO tegijad ning krüptorahakogukonnad. Sealne informatsioon liigub kõige kiiremini, on saadaval nii mobiilis kui arvutis, ning omab kerget ülevaadet hetkeolukorra kohta krüprotraha maastikul.

Vestlus on reaalajas nähtav ka digikapital.ee lehel ning registreeritud kasutajad saavad lisaks Telegramile ka otse meie kodulehel suhelda, avades chat’i lehe küljeribal või parempoolses alumises nurgas:

Meie eesmärk on kokku koguda kõik asjahuvilised, et jagada omavahel ostusoovitusi, põnevaid projekte ning analüüse. Selleks, et sellest kõigest operatiivselt osa saada ja ise kaasa rääkida, liitu meie Telegram chatiga siin – https://t.me/digikapital või registreeri digikapital.ee kasutajaks.

Digikapitali meeskond


Maailma kõige kallim parool: 165 miljonit läks koos krüptoraha platvormi asutajaga hauda
Kategooria: Uudised Autor: Digikapital Kuupäev: 1 kuu tagasi Kommentaare: 0

Detsembri lõpus suri Indias ootamatult 30-aastane Gerald Cotten. Ta oli Kanada suurima krüptovaluuta platvormi QuadrigaCX üks asutajatest.

Ühtlasi oli Cotten ainus, kes teadis parooli, mida on vaja, et pääseda ligi enamusele klientide poolt platvormi paigutatud 165 miljonist eurost. Ettevõte on juba teatanud, et ei suuda mingil moel seda raha välja maksta.

Surnud krüptopioneeri lesel on olemas küll tema läptop, see on aga korralikult krüpteeritud, nii et spetsialistid sinna ligi ei pääse. Kui ettevõte oleks rakendanud läbimõeldumat süsteemi turvavõtme jagamiseks mitme inimese vahel, poleks sellist absurdset olukorda saanud tekkida.

CNN on aga teatanud, et eksperdid ei välista võimalust, et tegu on pettusega ja lukkujäänud varasid juba liigutatakse. Igatahes uurib asja Kuninglik Kanada…

Loe edasi Geeniusest…


Oled väsinud Bitcoini hinna kukkumisest? Lahendus peitub veinis!
Kategooria: Uudised Autor: Digikapital Kuupäev: 2 kuud tagasi Kommentaare: 0

Võbelused aktsiaturgudel ja Apple’i eile raporteeritud kehvad majandustulemused panevad kindlasti paljud kukalt kratsima – kas ikka on tark kogu oma raha välismaa ettevõtetes hoida. Need, kes aga oma raha krüptovaluutades on hoidnud, katkuvad ilmselt täitsa juukseid.

Kes tahab oma investeerimisportfelli laiendada, siis praegu võib olla viimane aeg hakata endale sobivat veinikeldrit otsima, sest märtsi lõpul korraldab Sotheby’s Hong Kongis maailma seni suurima veinioksjoni.

Hinnatakse, et müügile tulevad 17 000 pudelit võivad sisse tuua kuni 26 miljonit dollarit, see on 22 miljonit eurot. Selle raha eest saaks praegu osta näiteks 10 miljonit Tallinna Sadama aktsiat, kui neid muidugi taolises koguses saada…

Loe edasi Geeniusest…


Krüptovarade amokkjooks läbi: Euroopa Liit suunab riike kontrolli poole
Kategooria: Uudised Autor: Digikapital Kuupäev: 2 kuud tagasi Kommentaare: 0

Euroopa Väärtpaberiturujärelevalve (ESMA) avaldas soovituslikud juhised krüptovarade ja ICO-de kohta. Juhiste väljaandmine oli peamiselt ajendatud sellest, et liidu finantsreeglid töötati välja enne krüptovarade kasutuselevõttu ning need ei võta arvesse krüptovarade eripära, uued juhised peaks aga aitama liikmesriikidel krüptovaraga seonduvat ühesemalt tõlgendada, samas kaitstes ka investorite huve.

Krüptovaradel on mitmeid erinevaid omadusi, mis tingib nende erineva liigituse ja terminoloogia ning kuna mõni neist võib endas hõlmata mitut erinevat funktsiooni, siis on keeruline kohaldada üht reeglistikku. Sellest tingituna on liikmesriikides kujunenud välja erinevad lähenemised selle kohta, millistele krüptovaradele ja mil määral finantsreeglid kohalduvad. Selline lähenemine ei toeta aga võrdsete võimaluste ja ühtlustatud turu põhimõtet, mis on Euroopa Liidu toimimise üks alustalasid.

Nii investorite kui ka finantsturu kaitseks rakenduvad finantsteenustele ja -toodetele väga mitmed erinõudeid. Kuna aga krüptovara olemus…

Loe edasi Geeniusest…


Eesti Panga presidendi kaks ametit
Kategooria: Uudised Autor: Digikapital Kuupäev: 2 kuud tagasi Kommentaare: 0

Jaanuari alguses ütles Ardo Hansson Riias konverentsil, et bitcoin ja teised krüptorahad on täielik mõttetus ning need surevad peagi välja.

«Ma arvan, et paari aasta pärast vaatame tagasi ja ütleme, kuidas me küll jõudsime olukorrani, kus me sellist muinasjuttu uskusime,» vastas Hansson paneeldiskussiooni juhi küsimusele, mida ta arvab krüptovaluutast. Tema vastust tsiteeris uudisteagentuur Bloomberg, kust see levis kiiresti teistesse finantsuudiste kanalitesse.

Loe edasi Postimehest…


1 2 3 63